Kiełbasa Polska pieczona 0,60kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kiełbasa polska pieczona oznaczona certyfikatem QAFP-System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP jest oficjalnie uznanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Sprawdza się na zimno jako zakąska lub rewelacyjnie po zgrzaniu w wodzie. Kiełbasa z mięsa szynkowego bogato doprawiona z przewagą czosnku i majeranku. Kiełbasa premium wśród kiełbas drobniej zmielonych. Kiełbasa z dużą zawartością mięsa. W sklepach firmowych dostępna prosto z produkcji - nie pakowana.
- Do wyprodukowania 100 g użyto 104 g mięsa wieprzowego
- Bez dodanego fosforanu
Składniki: mięso wieprzowe, sól, przyprawy (zawierają gorczycę) i ich esktrakty, glukoza, cukier, aromaty, przeciwutleniacz askorbinian sodu, majeranek, substancja konserwująca azotyn sodu, dym wędzarniczy. Osłonka jadalna (jelito wieprzowe).
Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1241 kJ / 300 kcal |
| Tłuszcz: | 25g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 10g |
| Węglowodany: | 1,1g |
| w tym cukry: | <0,5g |
| Białko: | 17g |
| Sól: | 2,0g |
Szczegóły produktu
| Cena brutto za kilogram | 46,39 |
| Waga 1 sztuki/opakowania | 0,60 kg |
| Temperatura przechowywania | 2-7 stopni C |
| Rodzaj mięsa | wieprzowina |
| Termin przydatności od produkcji | 25 dni liczonych od dnia produkcji |
| Sposób dostawy | Możliwa wysyłka kurierem/do paczkomatu oraz odbiór w sklepie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się





