Parówka śląska 0,45 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parówka wieprzowa z dodatkiem mięsa wołowego, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona. W osłonce niejadalnej. Sprawdzi się w hot dogach
Składniki: 74% mięsa (w tym mięso wieprzowe 67%, mięso wołowe 7%); woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, stabilizatory: E451, E450; wzmacniacz smaku E621, substancja zagęszczająca E412, przeciwutleniacze: E316, E300; glukoza, barwniki: E160c, E120; sól, syrop glukozowy, aromat, czosnek, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca E250, dym wędzarniczy. Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Pakowano w atmosferze ochronnej.
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1137 kJ / 274 kcal |
| Tłuszcz: | 23g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 10g |
| Węglowodany: | 3,7g |
| w tym cukry: | <0,5g |
| Białko: | 12g |
| Sól: | 3,1g |
Szczegóły produktu
| Cena brutto za kilogram | 26,87 |
| Waga 1 sztuki/opakowania | opakowanie 0,45 kg |
| Temperatura przechowywania | 2-7 stopni C |
| Rodzaj mięsa | wieprzowina |
| Termin przydatności od produkcji | 21 dni liczonych od dnia produkcji |
| Sposób dostawy | Możliwa wysyłka kurierem/do paczkomatu oraz odbiór w sklepie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się





