Kiełbasa parówkowa 0,70 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kiełbasa parówkowa Biegun często nazywana przez naszych klientów "Strzelającą" gdyż jest mocno faszerowana mięsem. Ta parówkowa to nasz symbol :) Bardzo smaczna kiełbasa - królowa "Święta parówki".
Składniki: 75% mięsa (w tym mięso wieprzowe 68%, mięso wołowe 7%), woda, tłuszcz wieprzowy, białko sojowe, stabilizatory: E451, E450; wzmacniacz smaku E621, substancja zagęszczająca E412; przeciwutleniacze: E316, E300; glukoza, barwniki: E160c, E120; sól, skrobia ziemniaczana, cukier, przyprawy, aromat, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca E250, dym wędzarniczy. Osłonka jadalna (jelito wieprzowe). Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1136 kJ / 274 kcal |
| Tłuszcz: | 24g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 10g |
| Węglowodany: | 3,1g |
| w tym cukry: | <0,5g |
| Białko: | 12g |
| Sól: | 2,6g |
Szczegóły produktu
| Cena brutto za kilogram | 33,46 |
| Waga 1 sztuki/opakowania | 0,700 kg |
| Temperatura przechowywania | 2-7 stopni C |
| Rodzaj mięsa | wieprzowina |
| Termin przydatności od produkcji | 21 dni liczonych od dnia produkcji |
| Sposób dostawy | Możliwa wysyłka kurierem/do paczkomatu oraz odbiór w sklepie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się





