Kiełbasa ręcznie wyrabiana 0,30kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kiełbasa ręcznie wyrabiana o super składzie

-
bez dodanych: fosforanów, stabilizatorów, wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy
-
wysoka zawartość białka
-
do wyprodukowania 100 g użyto aż 121 g mięsa wieprzowego

Tradycyjna technologia produkcji pozwala na otrzymanie kiełbasy kruchej o wyraźnym posmaku wędzenia i trafnie dobranych przypraw. Znakomita jako zimna przekąska lub jako dodatek do kanapek. Kiełbasa wieprzowa podwędzana jak wszystkie produkty z serii PRO NATURA z krótkim składem. Wśród innych wyróżnia się mocniejszym wędzeniem a co za tym idzie grubszą skórką. Produkt idealny gdy poszukujesz produktów oryginalnych, TRADYCYJNYCH z kawałkami tłuszczyku i grubymi kawałkami mięsa.
Wypróbuj kiełbasę ręcznie wyrabianą:
-jako dodatek do bigosu
-podgrzaną w wodzie
-na zimno jako przekąskę
-jako wędliny na wiejskim stole podczas uroczystości
-pokrojoną w plastrach na chlebie
Cena dotyczy opakowania czyli 2 sztuk grubszej kiełbasy ręcznie wyrabianej
Zobacz pozostałe produkty z serii PRO NATURA z krótkim składem
Składniki: mięso wieprzowe, przyprawy (zawierają gorczycę) i ich ekstrakty, glukoza, cukier, sól, aromaty, czosnek świeży, pieprz czarny, dym wędzarniczy. Osłonka jadalna (jelito wieprzowe). Może zawierać: gluten, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję.
Pakowano w atmosferze ochronnej.
Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Temperatura przechowywania: 2-24stopnie C
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1530 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz: | 32g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 13g |
| Węglowodany: | 1,6g |
| w tym cukry: | 0,8g |
| Białko: | 19g |
| Sól: | 2,5g |
Szczegóły produktu
| Cena brutto za kilogram | 53,63 |
| Waga 1 sztuki/opakowania | 0,40kg |
| Temperatura przechowywania | 2-24 stopnie C |
| Rodzaj mięsa | wieprzowina |
| Termin przydatności od produkcji | 30 dni liczonych od dnia produkcji |
| Sposób dostawy | Możliwa wysyłka kurierem/do paczkomatu oraz odbiór w sklepie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się





