Serdelki z szynki 0,70kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paróweczki w jadalnej osłonce o bardzo wysokiej zawartości mięsa-84%, delikatnie podwędzane nadają się dla osób na diecie. Ponieważ w składzie jest mięso z szynki parówki te nie są tłuste.
Składniki: mięso wieprzowe z szynki 84%, woda, sól, stabilizator cytrynian sodu, cukier, glukoza, przyprawy i ich ekstrakty, przeciwutleniacz kwas izoaskorbinowy, aromat, substancja wypełniająca białko sojowe, tłuszcz wieprzowy, substancja konserwująca azotyn sodu, dym wędzarniczy. Osłonka jadalna (jelito wieprzowe).
Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1173 kJ / 284 kcal |
| Tłuszcz: | 25g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 11g |
| Węglowodany: | 1,0g |
| w tym cukry: | 0,6g |
| Białko: | 13g |
| Sól: | 2,4g |
Szczegóły produktu
| Cena brutto za kilogram | 42,46 |
| Waga 1 sztuki/opakowania | 0,70kg, 8 sztuk w opakowaniu |
| Temperatura przechowywania | 2-7 stopni C |
| Rodzaj mięsa | wieprzowina |
| Termin przydatności od produkcji | 25dni - liczony od dnia produkcji |
| Sposób dostawy | Możliwa wysyłka kurierem/do paczkomatu oraz odbiór w sklepie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się





